Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Cкринька зауважень та пропозицій
Основне меню
Національний університет оборони України

Наука

БЕЗКОШТОВНІ ВЕБІНАРИ З ВИКОРИСТАННЯ SCOPUS, SCIENCEDIRECT, MENDELEY

Новини
04.04.2025
Залишилось 10 днів до завершення подачі заявок на конкурс НФДУ «Наука для зміцнення обороноздатності і національної безпеки України» Нагадуємо: триває прийом заявок на конкурс прикладних досліджень, спрямованих на посилення обороноздатності та безпеки України. Кінцевий термін подачі заявок: 15 квітня 2025 року (включно). Це шанс втілити ваші ідеї в проєкти, здатні зробити реальний внесок у безпеку держави за підтримки грантового фінансування від НФДУ.
04.04.2025
Міністерство оборони України ухвалило нову редакцію Положення про Воєнно-наукову раду – постійно діючий консультативно-дорадчий орган, що займається питаннями розвитку воєнної науки, планування, фінансування та координації наукової й науково-технічної діяльності. Національний університет оборони України відіграє ключову роль у діяльності Ради, забезпечуючи наукову експертизу та підготовку військових фахівців.
02.04.2025
В межах реалізації Проєкту з посилення належного врядування в оборонному секторі України представники Наукового центру проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки та оборони  Національного університету оборони України (BITEC) взяли участь в експертному семінарі з виявлення та управління корупційними ризиками в оборонному секторі (м. Зеебенштайн, Австрія), за ініціативи та організації  Центру доброчесності в оборонному секторі (CIDS) Міністерства оборони Норвегії. 
31.01.2025
Шановні колеги, освітяни та науковці! Запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь у відкритій зустрічі з членами експертної групи НАЗЯВО, які проводять акредитаційну експертизу освітньо-наукової програми підготовки здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 081 “Право”. Час проведення 06 лютого 2025 року 15.00-15.40
31.01.2025
Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у відкритій зустрічі з членами експертної групи НАЗЯВО, які проводять акредитаційну експертизу освітньо-наукової програми підготовки здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 263 “Цивільна безпека”. Час проведення 05 лютого 2025 року 15.00-15.40
23.01.2024
Уже нікого не дивує, що українці вчаться навіть в окопах. Під час абітурієнтської кампанії першого року повномасштабної війни найбільше молоді, яка обрала собі за мету поповнити лави професійних військових, хотіла вступити на високотехнологічні спеціалізації «військовий пілот», «кібербезпека», «інформаційні технології». На одне місце претендували по 10 абітурієнтів. А минулої вступної кампанії, скажімо, Військова академія в Одесі вперше на факультет розвідки та сил спеціального призначення набирала дівчат.  Попри повномасштабну агресію Росії, розвиток військової освіти в Україні є пріоритетом. Адже це стратегічно важливо для безпеки держави. Достатня кількість грамотних професіоналів військової справи та синхронізація стандартів є запорукою здобуття нашою країною, яка уже майже 10 років чинить опір російській армії, повноправного членства в ЄС та НАТО. Укрінформ поцікавився, які найважливіші процеси відбуваються у сфері військової освіти. Відповіді отримали, зокрема, від першого заступника міністра оборони України генерал-лейтенанта Олександра Павлюка.
22.01.2024
Представники Генерального штабу ЗСУ, Національного університету оборони України, Адміністрації Держспецзв’язку та ДСНС провели курси підвищення кваліфікації фахівців з питань захисту об'єктів критичної інфраструктури (ОКІ). У навчаннях взяли участь представники обласних і військових адміністрацій, органів державної влади, уповноваженого органу у сфері захисту критичної інфраструктури, операторів ОКІ, а також інші особи, які відповідають за захист критичної інфраструктури. Підготовка фахівців, залучених до проведення заходів із захисту критичної інфраструктури, дає можливість посилити теоретичні знання у сферах забезпечення енергетичної безпеки держави під час воєнного стану, функціонування загальної системи захисту та забезпечення безпеки і стійкості критичної інфраструктури України.
15.01.2024
За ініціативою Регіонального офісу англійської мови Посольства США в Україні (RELO), міжнародного проєкту Постійного представництва України при ООН “Sc!ence at R!sk”, українського науково-популярного медіа “Куншт” запроваджується проєкт English for Scientists.  Метою програми є підвищення рівня науковців з B1 до B2 за 5 місяців для впевнених виступів на конференціях та взаємодії з міжнародними колегами. Стати учасниками курсу можуть українські науковці, які перебувають в Україні або за кордоном та вже мають рівень англійської мови В1. До участі оберуть 40 науковців, які працюватимуть у двох групах. Кожна група матиме 2 онлайн-заняття на тиждень з професійним викладачем англійської мови. Участь безкоштовна.
15.12.2023
До Міжнародного дня боротьби з корупцією відбувся ІV Міжнародний науково-практичний форум “Ефективне врядування та виховання доброчесності в секторі безпеки та оборони”. Організаторами форуму виступили Департамент з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України та Національний університет оборони України за підтримки Програми BI НАТО (Building Integrity  ̶  виховання доброчесності), Програми BI Академії оборони Великої Британії та Центру з питань доброчесності у секторі оборони Норвегії. У рамках ІV Міжнародного науково-практичного форуму відбулося нагородження переможців Творчого конкурсу та Хакатону з питань доброчесності та запобігання корупції, організованих Міністерством оборони України та Національним університетом оборони України. Захід став черговим кроком на шляху поширення культури доброчесності серед молоді та фахівців сектору безпеки і оборони. Варто зазначити, що в Департаменті з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України спільно із Національним університетом оборони України розроблено “Організаційно-методичні вказівки з питань запобігання та виявлення корупції в діяльності Міністерства оборони України та Збройних Сил України в умовах воєнного стану в 2024 році”.
05.12.2023
У Національному університеті оборони України відбувся перший випуск Курсу “Стратегічне управління вищого рівня та державної політики” (L-5) для керівного складу структурних підрозділів Міністерство оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, відповідних органів управління інших складових сил оборони, центральних органів виконавчої влади та інших органів державної влади. Метою Курсу L5 є надання можливості слухачам краще формувати стратегію реагування на виклики агресивної політики росії, розвиток  спільного бачення сучасного безпекового середовища і створення форуму для генерації нових ідей та обміну ними, а також формування мережі професіоналів у сфері національної безпеки, підвищення здатності керівників краще керувати своїми установами, міністерствами. Дипломи випускникам Курсу “Стратегічне управління вищого рівня та державної політики” вручили перший заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Олександр Павлюк, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов та начальник Національного університету оборони України генерал-полковник Михайло Коваль.
Усього новин: 42
Документи
ukr
2025-01-13 13:29:42
ukr
2024-11-28 15:50:45
Проєкт Положення про надання платних освітніх послуг Національним університетом оборони України
Зауваження та пропозиції до проєкту просимо надавати на ел.адресу y.olshevskyi@ed.nuou.org.ua
ukr
2024-05-21 00:00:00