Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Cкринька зауважень та пропозицій
Основне меню
Національний університет оборони України

Освіта

Новини
02.04.2025
В межах реалізації Проєкту з посилення належного врядування в оборонному секторі України представники Наукового центру проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки та оборони  Національного університету оборони України (BITEC) взяли участь в експертному семінарі з виявлення та управління корупційними ризиками в оборонному секторі (м. Зеебенштайн, Австрія), за ініціативи та організації  Центру доброчесності в оборонному секторі (CIDS) Міністерства оборони Норвегії. 
27.03.2025
З 26 березня на онлайн-платформі Prometheus стартував безкоштовний сертифікований курс «Рівність жінок і чоловіків у Збройних силах України: політика і практика», розроблений за участі Міністерства оборони України. Мета курсу − надати слухачам і слухачкам знання та практичні інструменти для впровадження політики рівності жінок і чоловіків у Збройних силах відповідно до міжнародних стандартів, зокрема НАТО, а також кращих практик ООН і країн-партнерів. Курс реалізовано в межах проєкту уряду Канади PROTECT2, що спрямований на підтримку реформ у секторі безпеки та оборони України. До його розробки долучилися фахівці Міністерства оборони України та Національного університету оборони України.
17.03.2025
Відкрита зустріч з членами експертної групи НАЗЯВО, які проводять акредитаційну експертизу освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ступеня бакалавр за спеціальністю 017 “Фізична культура і спорт” спеціалізацією “Фізичне виховання і спорт у Збройних Силах”. Час проведення: 25 березня 2025 року 14.10-14.40.
31.01.2025
Шановні колеги, освітяни та науковці! Запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь у відкритій зустрічі з членами експертної групи НАЗЯВО, які проводять акредитаційну експертизу освітньо-наукової програми підготовки здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 081 “Право”. Час проведення 06 лютого 2025 року 15.00-15.40
31.01.2025
Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у відкритій зустрічі з членами експертної групи НАЗЯВО, які проводять акредитаційну експертизу освітньо-наукової програми підготовки здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 263 “Цивільна безпека”. Час проведення 05 лютого 2025 року 15.00-15.40
25.11.2024
Щороку в останню суботу листопада український народ схиляє голову в скорботі, згадуючи одну з найтрагічніших сторінок історії нашої держави. Цей день нагадує нам про страшну ціну, яку заплатила Україна за своє право бути вільною, незалежною та суверенною. Для нас, військовослужбовців, пам’ять про ті події є особливою відповідальністю. Ми повинні бути надійним щитом для нашої держави, щоб жодна трагедія такого масштабу ніколи більше не повторилася на нашій землі.
04.08.2024
Сучасні Повітряні Сили – один із важливих гарантів цілісності та незалежності нашої держави, які надійно стоять на сторожі мирного неба України. Ви продовжуєте нищити окупантів на кожному клаптику української території. Саме завдяки вашому професіоналізму і вправним діям нині противник боїться залітати у наш повітряний простір. Мирне небо в багатьох українських населених пунктах – це передусім ваша заслуга. Об’єднані, разом ми обов’язково звільнимо усі українські землі від підступного ворога.
16.02.2024
У період з 15 по 16 лютого у Житомирі відбувся Чемпіонат з гирьового спорту серед вищих військових навчальних закладів. Національний університет оборони України на змаганні представляли п'ять військовослужбовців навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій. У ваговій категорії до 78 кг з результатом 275 підйомів виборов 2-е місце полковник Назарій Вербин. Також 2-е місце у ваговій категорії до 85 кг з результатом 285 підйомів посів підполковник Денис Бондар. Крім цього, високі результати продемонстрували курсанти першого курсу та покращили свої особисті досягнення. Вітаємо переможців та бажаємо нових спортивних здобутків!
23.01.2024
Уже нікого не дивує, що українці вчаться навіть в окопах. Під час абітурієнтської кампанії першого року повномасштабної війни найбільше молоді, яка обрала собі за мету поповнити лави професійних військових, хотіла вступити на високотехнологічні спеціалізації «військовий пілот», «кібербезпека», «інформаційні технології». На одне місце претендували по 10 абітурієнтів. А минулої вступної кампанії, скажімо, Військова академія в Одесі вперше на факультет розвідки та сил спеціального призначення набирала дівчат.  Попри повномасштабну агресію Росії, розвиток військової освіти в Україні є пріоритетом. Адже це стратегічно важливо для безпеки держави. Достатня кількість грамотних професіоналів військової справи та синхронізація стандартів є запорукою здобуття нашою країною, яка уже майже 10 років чинить опір російській армії, повноправного членства в ЄС та НАТО. Укрінформ поцікавився, які найважливіші процеси відбуваються у сфері військової освіти. Відповіді отримали, зокрема, від першого заступника міністра оборони України генерал-лейтенанта Олександра Павлюка.
15.01.2024
За ініціативою Регіонального офісу англійської мови Посольства США в Україні (RELO), міжнародного проєкту Постійного представництва України при ООН “Sc!ence at R!sk”, українського науково-популярного медіа “Куншт” запроваджується проєкт English for Scientists.  Метою програми є підвищення рівня науковців з B1 до B2 за 5 місяців для впевнених виступів на конференціях та взаємодії з міжнародними колегами. Стати учасниками курсу можуть українські науковці, які перебувають в Україні або за кордоном та вже мають рівень англійської мови В1. До участі оберуть 40 науковців, які працюватимуть у двох групах. Кожна група матиме 2 онлайн-заняття на тиждень з професійним викладачем англійської мови. Участь безкоштовна.
Усього новин: 54
Документи
ukr
2025-01-13 13:29:42
ukr
2024-11-28 15:50:45
Проект Положення про наукові школи у Національному університеті оборони України
Пропозиції надавати на електронну пошту y.olshevskyi@ed.nuou.org.ua
ukr
2024-11-28 11:41:29
ukr
2024-11-21 12:45:16
Проект Положення про наукові школи у Національному університеті оборони України
Пропозиції надавати на електронну пошту y.olshevskyi@ed.nuou.org.ua
ukr
2024-10-11 14:09:38